Language:

Ucz się na błędach innych i wykorzystaj ich sukcesy.

Ewa Macinkiewicz – po studiach na Politechnice oraz ESC Rouen pracowałam kilka lat w banku, w wydziale kredytów. Moja praca oparta była na danych z księgowości, czyli na sprawozdaniach finansowych, zestawieniach należności, informacjach o majątku itp. Zmiana pracy na firmę audytorską, ku mojemu zaskoczeniu, pokazała jak poważnymi błędami obarczone bywają dane, których używałam do analizy w banku.

Katarzyna Matyka – 25 lat pracy w audycie i 10 lat w prowadzenia biura rachunkowego daje solidną praktyczną wiedzę – spojrzenie z dwóch stron –sporządzającego sprawozdanie jak i go kontrolującego.

Dlatego dziś, we własnej firmie – A4Business, pomagamy unikać błędów – jako audytor w czasie badania sprawozdań oraz poprzez prowadzenie księgowości na dobrym poziomie. Właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw doradzamy w kontroli i w budowaniu wartości ich Firm .

 

  • Katarzyna Matyka, biegły rewident od 1999 r., z dużą praktyczną wiedzą w zakresie rachunkowości, w tym konsolidacji grup kapitałowych, MSSF/MSR oraz analiz due diligence
  • Ewa Macinkiewicz, finansista – inżynier, co ważne jest szczególnie przy wycenach spółek i w czasie analiz due diligence, gdzie potrzebne jest połączenie księgowości i finansów ze zrozumieniem technologii i procesów w firmie.
  • Ponad 20 lat pracy w banku, w rachunkowości i audycie, to praca z wieloma firmami i sprawozdaniami, rozliczeniami podatkowymi i ciekawymi rozwiązaniami podatkowymi. To umiejętność przedstawiania ich Urzędom i Inwestorom.
  • W naszej firmie dbamy aby sprawozdania były przydatne tak właścicielowi jak i inwestorom.
  • Pomogliśmy już naszym Klientom  w prowadzeniu rzetelnej księgowości oraz w wielu udanych inwestycjach przez badanie sprawozdań i spółek przed ich zakupem.
  • Firma audytorska w rozumieniu Ustawy o biegłych rewidentach wpisana na listę firm audytorskich pod numerem nr 3683
  • Biegły rewident Katarzyna Matyka nr 9275